AnasayfaAndroid Uygulamalar › Android Kaykay Oyunu: Downhill Xtreme

Android Kaykay Oyunu: Downhill Xtreme

Bu yazıda sizlere android işletim sistemli cihazlarınız için süper bir oyun tanıtacağız. Oyunun adı: Downhill Xtreme Downhill Xtreme bir kaykay yarışı oyunudur. Oyun 3 boyutlu grafikleriyle ve maceralı haritalarıyla oyuncuları kendisine bağlıyor.

Downhill Xtreme oyununda bulunan kaykaylar normal kaykaylarden değil. Bu oyundaki kaykaylar hız kaykayı. Bu yüzden normal kaykaylardan daha uzun. Oyunda yokuş aşağı hız yaparak yarışıyorsunuz. Downhill Xtreme bir çok haritaya ve kaykaya sahip. Kullandığınız kaykayı değiştirebilir, boyayabilir, karakterinizi değiştirebilirsiniz.

Oyunda sağa sola dönmek için android cihazınızı sağa ve sola yatırmanız yeterli. Yaptığınız yokuş aşağı hız yarışmasında başarı elde ederseniz ödül kazanıyorsunuz ve bu ödül puanlarını kaykay modifiye etmede ya da karakter değiştirmede kullanabiliyorsunuz.

android-kaykay-oyunu

Android markette toplam 4,2 puan almış bu eğlenceli oyunu Android işletim sistemini kullanan cihazlarında oynayabilirsiniz.

Downhill Xtreme Android Market İndirme Linki:

Buradan indirebilirsiniz.

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

16.882 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.