AnasayfaAndroid Uygulamalar › Android Mafya Oyunu: Gangstar Rio: City of Saints

Android Mafya Oyunu: Gangstar Rio: City of Saints

Gangstar Rio: City of Saints oyunu Gameloft’un hazırladığı bir gangstar oyunu. Gangstar Rio: City of Saints bilgisayar oyunları kategorisinde gelmiş geçmiş en iyi oyunlardan biri olan Grand Theft Auto tarzında bir oyun.

Oyundaki karakter Birazilya’nın RİO kentinde yaşayan bir gangstar. Oyunda aynı Grand Theft Autodaki gibi araba, tank, helikopter, motosiklet gibi araçları kullanabiliyoruz. Oyundaki amacımız ise görev yapmak. Görev yaparken bize lazım olacak silahları ve can puanlarını harita üzerinde görebilirsiniz.

Gangstar Rio: City of Saints son derece yüksek grafiklere sahip muhteşem bir oyun. Yıllardır alışılagelmiş Grand Theft Auto oyunundaki gibi görev yapabiliyoruz. Ancak Gangstar Rio: City of Saints farklı bir haritaya sahip olduğundan zevkli bir oyun.
Özellikle araç kullanma sahneleri son derece keyifli ve gerçekçi.

android-mafya

Google Play Store üzerinde 100.000 den fazla indirilme sayısına ulaşmış ve toplam 3,7 puan almış olan Gangstar Rio: City of Saints android işletim sistemi kullanıcılarına 6.99$ gibi bir ücretle sunuluyor.

3 Boyutlu grafiklere sahip olduğundan gerçekçi bir oyun olan Gangstar Rio: City of Saints’ı aşağıdaki link yardımıyla indirebilirsiniz.

Gangstar Rio: City of Saints Google Play Store indirme linki: Buradan indirebilirsiniz.

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

16.882 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.