AnasayfaAndroid Uygulamalar › Android Müzik Oyunu: Music Hero

Android Müzik Oyunu: Music Hero

Bu yazıda sizlere android işletim sistemini kullanan cihazlarınızda oynayabileceğiniz muhteşem bir müzik oyununu tanıtacağız. Oyunun adı: Music Hero

Music Hero android işletim sistemi için hazırlanmış bir ritim oyunudur. Bu müthiş oyunda amacımız arka planda çalan şarkılara ritim tutmak. Eğer hatasız ve iyi bir performans sergilersek puan alıyoruz.

Oyunu oynamak son derece kolay. Son zamanlarda oldukça popüler olan Guitar Hero oyunundaki gibi renkli butonlara zamanında tıklamanız gerekiyor. Ancak Music Hero tek kişilik oynanıyor. Guitar Hero’dan farkı bu.

Uygulamada ritim tutacağınız müzikleri, parçaları da siz seçiyorsunuz. İsterseniz uygulamadan seçebilirsiniz isterseniz de telefonunuzda bulunan mp3 uzantılı dosyaları seçebilirsiniz.


android-muzik

Şarkıyı seçip açıyorsunuz ve şarkının ritimine ayak uydurmak için renkli daireler aşağıdaki bitim noktasına geldiğinde renkli dairelere dokunun. Ne çok erken ne de geç dokunmalısınız. Tam zamanında dokunursanız daha yüksek puan alırsınız.

Android markette 4,4 puan almış bu eğlenceli oyunu android işletim sistemini kullanan cihazlarınız üzerinde oynayabilirsiniz.

Android Market Music Hero İndirme Linki: Buradan indirebilirsiniz.

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

16.548 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.