AnasayfaAndroid Uygulamalar › Android Parmak İzi Tarayıcı

Android Parmak İzi Tarayıcı

Android dünyası gün geçtikçe büyüyor. Her gün karşımıza yeni yeni uygulamalar ile de çıkmaya devam ediyor. Bugün ise sizlere tanıtacağımız uygulamanın adı Fingerprint Scanner.

Fingerprint Scanner  diğer bir adı ile parmak izi tarayıcı olarak geçiyor. Fingerprint Scanner uygulamasını tuş kilidi olarak ayarlayabilirsiniz. Bu uygulama sayesinde de arkadaşlarınızı kandırarak eğlenceli vakitler geçirebilirsiniz.

Nasıl mı?

Fingerprint Scanner uygulaması gerçek anlamda parmak izinizi taramaz sadece daha önce belirlediğiniz “Bip” sesine göre tuş kilidiniz açılır. Uygulamayı kullanabilmek için  ayalardan Enable Finger seçeneğini işaretleyiniz. Unlock Condition Times yazan bölümden ise kaç bip sesinde açılacağını işaretleyin ve tuşları kilitleyin, açmak için parmağınızı ekrana dokundurun ve girmiş olduğunuz bip sesi sayısına ulaşınca elinizi ekran çekiniz.

fingerprint scanner

Uygulama Linki Google Play

İyi kullanımlar dileriz.

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.198 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.