AnasayfaAndroid Uygulamalar › Android Satranç Oyunu İndir

Android Satranç Oyunu İndir

Android‘in kendini iyice geliştirmesi ile artık eskilerden bilgisayar ortamında bulunan binlerce oyun artık cep telefonlarına taşınmaya başladı. Bu taşınmalardan biride Satranç oyunu oldu, Android için ünlü bir internet sitesi satranç oyunu uygulamasını geliştirdi. bu uygulama sayesinde Android sistemli cep telefonlarınızdan veya tablet bilgisayarlarınızdan kimseye ihtiyaç duymadan kendi başınıza satranç oynayabilirsiniz.

Bu android sistemli teknolojik cihazlar için satranç oyununu geliştiren internet sitesi Chess.com’dur. Chess.com’da da bünyesinde milyonlarca satranç oyuncusunu barındıran bir internet sitesidir ve hergün binlerce insanı satranç oynamak için birleştirir. Sizde bu oyunu oynamak için Chess.com ,internet sitesinden bir üyelik açmalısınız ve üyelik açarken site size 1200 puan verecektir. Aynı şekilde satrançı canlı olarak ta başka oyuncular ile de oynayabilirsiniz.

Bu güzel satranç oyununu Google Play Store sitesinden buraya tıklayarak indirebilirsiniz.

Yazar : -EagLe-

Blogesinti ~ Teknoloji haberleri,Güncel blog,Sinema haberleri ve bir çok konudan haberiniz olacağınız bir güncel blogdur.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

16.831 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.