AnasayfaAndroid Uygulamalar › Android Telefonlarda Arama ve SMS Engelleme

Android Telefonlarda Arama ve SMS Engelleme

Artık herkes akıllı telefon kullanıyor diyebiliriz. Akıllı telefonlar ile bir çok işimizi kolayca halledip, bir tek tuş ile para gönderme işlemi bile yapabiliyoruz. Artık bankalarda uğraşmak yerine akıllı telefonlarda ki uygulamalar sayesinde hemen tek tuş ile başka birine para gönderme yapabiliyoruz. Daha bir çok kolaylık sağlayan akıllı telefonlar aslında hayatımızı çok kolaylaştırdı. Özet olarak bu kadar büyümesi aslında kolaylıktan kaynaklanıyor. 

Ama malesef bazende sapıklıklar peşimizi hiç bırakmıyor. Bilinmeyen numaralardan aramalar, telefon numarasını hatırlamadığımız yada sapıklık yaparak rahatsız edici mesajlar atanlar vs. Bunlara bir engel koyma vakti geldi artık. Uygulamalar sayesinde bunlar ile başa çıkabiliyoruz. Günümüz teknoloji neden çıkamayacağız ki zaten 🙂

apk

Arama ve SMS Engelleyici uygulamasını indirerek istediğiniz numaraları engelleyebilir onlardan mesaj yada arama yapmasını da engel koymuş olacaksınız. Yukarıda ki APK downloader yazısına tıklayarak hemen uygulamayı edinin ve rahatsız edici mesajlardan ve aramalardan kurtulun!

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.224 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.