AnasayfaAndroid Uygulamalar › Angry Birds ‘ ün yeni oyunu

Angry Birds ‘ ün yeni oyunu

Angry Birds’ün yeni çıkacak oyununda başrol oyuncuları kuşlar yerine domuzlar olabilir. Yeni oyunda, kendinzi kuşlardan çaldıkları yumurtaları korumaları için domuzcuklara yardım ederken bulabilirsiniz!

Pocket-lint’ten gelen bir haberen göre Rovio, bu yeni oyunu yılbaşından önce yayınlamayı düşünüyor. Angry Birds’e oldukça benzer olarak, domuzlar farklı güçlere ve yeteneklere sahip olacaklar. Tabii orijinal oyunda olduğu gibi bir mancınık sistemi ve ağaçlar ve taşlardan oluşan yapılar bulunacak.

Haberi sunan kaynak elinde ekran görüntüleri olduğunu iddia etse de bunlardan hiçbirini yayınlamamış. Ve aynı kaynak, o ekran görüntülerine dayanarak oyundaki görevin yumurtaları kuşların geri almasını önlemeye dayalı olacağını söylüyor. Fakat oyunun nasıl işleyeceği konusu hâlâ açıklığa kavuşturulmamış.

Angry Birds geçtiğimiz günlerde oyunun kartal temalı bir sürümünü yapmak için Philadelphia Eagles ile anlaştı. Ve yine Angry Birds’ün Jumbotron ile çalıştığı biliniyor.

Ve belirtmeden edemeyelim, Angry Birds Seasons’ta su altı devri başladı! Piglantis ile artık kuşlar su altında da görülebilecek!

Kaynak : Teknolog

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

1 Yorum.[Yorum yazın]

  1. daha bir iphone yahut android işlemcili tel alamadan kuşlara ulaşamadan domuzlara mı geçilmiş 🙂

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.215 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.