AnasayfaAndroid Uygulamalar › Bu Uygulama Sayesinde Sizde Güzelleşeceksiniz!

Bu Uygulama Sayesinde Sizde Güzelleşeceksiniz!

Dünya genelinde artık herkes mobil cihaz kullanıyor ve her kesimde ki bireyler rahatlık ile işlerini halledebiliyor. Günümüzde artık masaüstü bilgisayarların kalmadığını da düşünürsek ilerleyen yıllarda daha çok mobil cihazların olacağı söylenebilir. 2014 yılında olmamıza rağmen her evde en azından bir tablet yada bir akıllı telefon bulunuyor. Masaüstünde halledemediğimiz işlerimizi tablet yada mobil cihazlarımız ile hemen halledebiliyoruz. Sizlere bugün özellikle bayanları ilgilendiren bir uygulama tanıtacağım. Hadi takip edin.

Güzelleşelim uygulaması güzelleşmek isteyen hanımların oldukça hoşuna gideceği bir uygulama. Bu uygulama sayesinde fikirler alabilir aynı zamanda kendinizi daha güzel hale getirebilirsiniz. Uygulama içerisinde binlerce video bulunuyor ve sürekli güncelleniyor. Güzelleşmeyi isteyen bayanların asla kaçırmaması gereken bir uygulama.

Eğer sizlerinde tableti yada bir akıllı telefonu varsa hemen Güzelleşelim Uygulamasını indirip anında videolara bakarak kendinizi daha özel hissettirebilirsiniz. Güzelleşmek artık çok daha kolay oluyor.

İçerisinde bulunan kategorileri inceleyerek size hangi teknikler gerekiyor ise onları seçip izleyebileceğiniz videolar mevcut.

✔ Makyaj (Makyaj nasıl yapılır? Makyaj yapma teknikleri.)
✔ Saç (Saç modelleri. Saç bakımı. Saç bakımı nasıl yapılır?)
✔ Tırnak (Tırnak bakımı. Tırnak bakımı nasıl yapılır? Oje sürme teknikleri.)
✔ Cilt (Cilt bakımı. Cilt bakımı nasıl yapılır? Cilt bakım teknikleri.)
✔ Kendin Yap
✔ G-Özel

Her kadın özel hissetmek istemez mi kendisini? Tabi ki de. Uygulamayı Google Play Üzerinden İndirebilirseniz.

Uygulama Linki : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.cnt.guzelleselim

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.224 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.