AnasayfaAndroid Uygulamalar › Çağrı Engelleme Uygulaması, Call Blocker

Çağrı Engelleme Uygulaması, Call Blocker

Rahatsızlık veren, istenmeyen numaralardan gelen çağrılar, cep telefonlarının yaşamlarımıza girdiği günden bu yana oldukça büyük problem olarak varlığını sürdürmeye devam ediyor. Böyle sorunlardan kurtulmak artık, kullandığımız şebekenin müşteri hizmetleri se4rvislerini arayarak engellenebiliyor, ancak telefonunuz Android işletim sistemine sahipse bunu geniş anlamda yapabilmek oldukça kolay bir hale geliyor.

Call Control uygulaması ile istenmeyen numaralardan gelen çağrıları ve SMS’ leri kolayca engelleyebiliyorsunuz. Üstelik bunu yapmak birkaç saniye süren kısa ve kolay bir işlemle olabiliyor. Call Control’ un kara listesine istemediğiniz numaradan gelen bir çağrıyı aldığınız zaman o numaradan gelen çağrı artık sürekli olarak telefonunuzdan meşgul tonu alıyor.

Engellemek istediğiniz SMS’ ler ise aynı şekilde uygulamanın kara listesine telefon numarasının eklenmesiyle mümkün oluyor. Engellediğiniz tüm SMS’ ler gelen kutunuza gelmek yerine başka bir klasör altında toplanıyor ve eğer isterseniz bu SMS’ leri okuma şansına sahip olabiliyorsunuz.

Alan kodları üzerinden tüm bir bölgeden gelecek çağrıları da engelleyebileceğiniz yetenekteki uygulama Play Store’ da iyi bir indirme oranını yakalamış durumda. Kullanıcılar tarafından Play Store’ da 4.4 oy oranı almış olan uygulama, çağrı ve SMS engellemeyi bürokratik bir sürü işlemle uğraşmadan kolayca yapabilmenizi veya tekrar eski haline getirebilmenizi sağlayan çok kullanışlı bir uygulama.

Gizli ve bilinmeyen numaralardan gelen çağrı ve SMS’ leri de engelleyebildiğiniz uygulamanın 3 kişiyi kara listesine ekleyebildiğiniz sürümü ise ücretsiz.

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

16.831 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.