AnasayfaAndroid Uygulamalar › CarboDroid Android Uygulaması

CarboDroid Android Uygulaması

Android dünyası hızlı şekilde ilerlerken akıl almaz uygulamalar karşımıza çıkıyor. Google Play Store’da yer alan uygulamara baktığımıza adını hiç duymadığımız hatta ne işe yarar acaba bu dediğimiz uygulama çok. Onlardan biri de Carbodroid Android Uygulaması. Daha önce hiç duymamış olabilirsiniz ama bu uygulama sizi susatıp su içmenize yardımcı oluyor.

Sağlık açısından su ne kadar önemli hepimiz biliyoruz. Uzman doktorların görüşlerine göre insan vücudu günlük olarak 2 litre su tüketmeli. Ama hangi birimiz 2 litre su tüketiyoruz belli değil. Bazen su içmeyi unutsakta günlük su ihtiyacımızı karşılamalıyız. Uzmanların görüşlerinden ziyade her açıdan su önemli olduğu vurgulanmakta.

Hem cildi hemde sağlığımızın en önemli geçim kaynağı aslında su. Hele şu yaz günlerinde asla yanımızdan ayırmamız gerekiyor. Eğer sizlerde bir Android kullanıcısı iseniz artık su içmeyi unutmayacaksınız. Bazen insanlık hali unutuyoruz ve su içmiyoruz. Tabi bu da bize hastalık olarak geri dönebiliyor. Ama Carbodroid Android Uygulaması sayesinde bu imkansız olacak. Size her defasında su içmeyi hatırlatacak olan bu uygulama sağlığınızı da koruyacak.

carbodroid

Carbodroid uygulaması bizlere su içmemizi hatırlatıyor. Belli aralıklarla hatırlatma yapsa da siz kendiniz bile bu aralıkları düzenleyebiliyorsunuz. Yarım saatte, bir saatte gibi belli aralıkları kendiniz belirleyeceğiniz uygulama da su içmeyi unutmak gibi bir şey yok. Birde istatistik bölümü var ki en sevilen bölüm. Böylece hangi gün ne kadar su içmişiz hangi gün hangi aralıklarla su içmişiz bunları da gösteriyor bizlere bu uygulama.

Uygulama boyutu biraz büyük olsa da her Android kullanıcısının kullanması gereken bu uygulamayı buradan indirebilirsiniz.

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

13.525 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Son Yorumlar

Sponsor Reklamlar