AnasayfaAndroid Uygulamalar › En iyi 25 Android Oyun 2014 (Zeka Oyunları)

En iyi 25 Android Oyun 2014 (Zeka Oyunları)

En iyi zeka oyunları listesini hazırlarken, 2014 yılına kadar çıkmış bulmaca oyunları, puzzle oyunları, strateji oyunları gibi farklı kategorilerde yüzlerce farklı oyunu değerlendirdik ve sizin için enfes bir en iyi 25 oyun listesi çıkardık. Listemizdeki oyunların birçoğu daha önce oynamadığız türde android oyunları ve gerçekten inanılmaz zevkli. Bir bölüm oynayalım bırakırız dediğimiz özellikle puzzle tarzı android oyunlar ile saatlerce vakit geçirdiğimiz oldu. Oyunları seçerken büyük kısmının özellikle ücretsiz olmasına özen gösterdik fakat parasının hakkını veren gerçekten çok güzel android oyunlara da rastladık ve listemize almadan geçemedik.

2014 yılına kadar çıkmış En iyi 25 Android Zeka Oyunu:

25-) Cryptica Lite (Yeni Android Oyun):
Kendine özgü mistik bir konusu olan, daha çok Mısır piramitleri üzerinde görülen oyma figürleri anımsatan şekilli taşları ile tasarım konusunda bizden tam not alan bir android oyunu Cryptica. Basit oyunlardan çabuk sıkılan biri olarak oyun zorluğu çok basit olmasına rağmen anlaşılmaz şekilde bağımlılık yapan bir android oyunu. Lite sürümünde geçmeniz gereken 36 bölüm var.
24-) Room – Android
3D fiziksel puzzle oyunu olarak lanse edilen The Room, android markette çıktığı günden beri kendi kategorisinde download rekorları kıran ve binlerce hayran kitlesi oluşturan bir oyun oldu. Açılması gereken yüzlerce kapı, kilit, çözülmesi gereken onlarca bulmaca var. Mutlaka denemelisiniz.
23-) Sporos – 2014
İlk bakışta biyoloji dersinde mikroskoptan gördüğümüz tek hücreli canlıları anımsatan bir arayüzü ile ilgi çeken bir android oyunu Sporos. Arkadaşınızla karşılıklı hamleler ile oynayarak çok zevk alabileceğiniz bir oyun ayrıca. Biz oynarken çok eğlendik, size de tavsiye ediyoruz.

Listenin devamını görmek ve oyunları indirmek için tıklayınız..

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.224 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.