AnasayfaAndroid Uygulamalar › Evernote Uygulaması Güncellendi

Evernote Uygulaması Güncellendi

Android uygulamalarda en gözde uygulama olarak göze çarpan Evernote, bugün itibari ile Android için güncellendi. Not alma uygulaması olarak karşımıza çıkan Evernote, yeni güncellemesi ile bir çok özellik getirmiş durumda. Daha kullanışlı hale gelmiş olan Evernote uygulamasına bir göz atalım.

Mobil uygulamalarda en gözde uygulama olan Evernote, bir not alma uygulamasıdır. Daha önce iOs için güncellenen Evernote uygulaması, gün itibari ile Android’de de güncellenerek Android kullanıcılarını sevindirmiş oldu. iOs’a nazaran daha dikkat çekici hale gelen uygulamayı Google Play Store’dan sizde güncelleyebilirsiniz.

evernote-android-güncellendi

Ücretsiz şekilde sunulan uygulama son haline bakılırsa arayüzde yenilikler yapılmış durumda. Belirgin bir arabirime sahip olarak gelen Evernote sayesinde notların birbirinden ayırt edilmesi daha kolay olacak. Kamera arayüzünde yapılan yenilikler ise aynı anda birden fazla görüntü yakalama imkanı sunmakta. Bu şekilde görsellere tek bir seferde not ekleme işlemi yapılabilecek. Çekilen görseller üzerinde ayarlamada yapma imkanı yine bu yeniliklerin arasında yer alıyor.

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.262 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.