AnasayfaAndroid Uygulamalar › Facebook Android ve iOs Uygulamasına Yeni Güncelleme

Facebook Android ve iOs Uygulamasına Yeni Güncelleme

Android uygulamalarının gözde programı Facebook, yeni güncellemesi ile tekrardan yayında. Sosyal ağların bir numaralı uygulaması olan Facebook ‘un yeni sürümünü Google Play Store‘dan güncelleyebilirsiniz.

Facebook Android uygulamasında sizlerinde bileceği gibi Paylaş özelliği malesef yoktu. Bu özelliğin gelmesi için müşterilerin sürekli mail ve istekleri hiç bitmedi. Mark Zuckerberg’in geçtiğimiz günlerde Android ve iOs için yeni bir güncelleme çıkaracağına dair söz vermişti. Bu sözü tutmuş olacak ki yeni bir güncelleme geldi. Eee tabi bu güncellemenin biraz zorunlu yapılmış olduğunu söyleyebiliriz.

Yeni Facebook güncellemesi’nin detaylarını sizlere paylaşacağız ilerleyen günlerde. Google Play Store ve iOs’dan Facebook’un en son sürümünü güncelleyebilirsiniz.

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

16.831 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.