AnasayfaAndroid Uygulamalar › Hayat Facebook Messenger’de Olacak

Hayat Facebook Messenger’de Olacak

Telefonların yaşamımızda büyük bir yer kaplaması sonucunda artık daha hızlı bir şekilde ihtiyaçlarımızı karşılamaya başladık. Son yıllarda en çok kullanılan ve en fazla üyeye sahip olan sosyal medya sitesi Facebook mobil sürümü için birçok özellik duyurdu. Bu özellikleri duyan Facebook kullanıcılarının Facebook Messenger’ı daha fazla kullanmaya devam edeceği de düşünülmeye başladı.

Facebook F8 Konferansı Kapsamında Özellikleri Açıkladı.

Facebook tarafından son günlere damgasını vurmaya devam eden F8 Konferansı yapıldı. Bu konferans kapsamında Facebook Messenger için gelen yeni özelliklerden de söz edildi. Messenger her ne kadar Facebook listenizdeki arkadaşlarınız ile özel ya da grup sohbetleri yapmanıza imkan tanısa da bu özellikler ile birlikte daha fazla imkanı sizlere sunacak.

Konferansta açıklanan bilgilere göre; sipariş verme işlemleriniz için, hava durumunu takip etmek istediğinizde ya da önemli haber portallarından gündemi takip etmek istediğinizde Facebook Messenger uygulaması imdadınıza yetişecek. Üstelik gelen resmi açıklamalar doğrultusunda her görev için farklı bir bot geliştirileceği de dile getirildi. Facebook Messenger hayatın anlamı olacak.

Yazar : Kül Yutmaz

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

16.523 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.