AnasayfaAndroid Uygulamalar › Hepsiburada Android Uygulaması

Hepsiburada Android Uygulaması

Google Play Store‘da bir çok uygulama yer almakta. Bu uygulamalar hayatı daha da kolaylaştırmakta. İnternetten alışveriş yapmak isteyenlerin beğeneceği bir uygulamayı bugün sizlere tanıtacağız. Uygulamamız, Hepsiburada Android Uygulaması. Türkiye’nin en popüler alışveriş sitelerinden birisi olan Hespiburada.com’un artık bir Android Uygulaması var. Google Play Store’da yer alan bu uygulama bir çok yeniliği beraberinde getiriyor.

Binlerce ürünü artık akıllı cihazınızdan takip edebileceksiniz. Hepsiburada Android Uygulaması ile artık daha kolay alışveriş yapabilirsiniz. Hepsiburada.com’da yer alan özellikler, Android uygulamasında da yer alıyor. Bu bakımdan uygulama kendisini kullanılabilir yapıyor.

Sizde hemen Hepsiburada Android Uygulamasını indirerek, alışveriş yapmanın keyfini çıkarabilirsiniz.

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.225 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.