AnasayfaAndroid Uygulamalar › Max Payne Android sürümü geliyor

Max Payne Android sürümü geliyor

Rockstar Games, bazı gecikmelere maruz kalan Max Payne’in Android sürümünün önümüzdeki perşembe günü yayınlanacağını resmen duyurdu. Max Payne’in iOS versiyonu geçtiğimiz nisan ayında yayınlanmış, ancak Android sürümü cihaz sayısının fazlalığı ve optimizasyon zorluğu nedeniyle istenilen çabuklukta iOS’i takip edememişti.

Rockstar Games, oyunu destekleyecek cihazların listesini de kamuoyuyla paylaştı. Listede adı geçen cihazlarının bir çoğunun piyasaya çıkışının üstünden maksimum bir yıl geçmiş durumda. Listede adı geçen telefonlarla benzer özelliklere sahip olan, ancak kendi adı listede geçmeyen cihazların akibetinin ne olacağı ise bilinmiyor. Bu noktada Galaxy S III gibi cihazları ayrı bir yere koymak gerekiyor. Max Payne, 2.99 dolar karşılığında Google Play Store’dan indirilebilecek.

Kaynak : Teknoblog

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

1 Yorum.[Yorum yazın]

  1. Baykuş Yuvası

    bekleyelim o zaman panpa

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.215 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.