AnasayfaAndroid Uygulamalar › Max Payne ‘ in Android sürümü çıktı

Max Payne ‘ in Android sürümü çıktı

Uzun süren bekleyiş sona erdi ve iOS sürümü daha evvel yayınlanan Max Payne, Android için de yayınlandı. Rockstar Games oyunun uyumlu olduğu cihazlar listesini daha evvel yayınlamış ve bu listede piyasaya yeni çıkan Samsung Galaxy S III’ün unutulması fazlasıyla dikkat çekmişti. Max Payne’in Galaxy S III’te de oynanabilir olmasını da hemen duyuralım.

Kablosuz harici kumandalar ile de oynanabilen oyun 2.99 dolar karşılığında Türkiye Google Play Store’dan indirilebiliyor. Android işletim sistemini kullanıldığı cihaz sayısının fazla olması nedeniyle Rockstar Games uyumluluk için fazla mesai harcamak zorunda kalmıştı. Android kullanıcılarının uzun süredir bekledikleri oyuna yoğun bir ilgi göstermesi bekleniyor.

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.215 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.