AnasayfaAndroid Uygulamalar › Rayman Jungle Run oyunu Android platformlarında

Rayman Jungle Run oyunu Android platformlarında

Ubisoft’un yayıncılığını üstlendiği Rayman Jungle Run oyunu artık mobil platformlarda yerini alacak. Ubisoft yetkilileri Eylül başında Rayman Jungle Run oyununu iOs ve Android platformları için çıkarılacağını duyurmuştu. iOs platformları için Rayman Jungle Run oyunu erken geldi. Oyunun Eylül sonu – Ekim başı da Android platformlarda yer alacağını duyurmuşlardı ki beklenen oldu ve Rayman Jungle Run oyunu artık Android platformlarında…

Rayman Jungle Run, daha önce mobil platform için yayınlanan Rayman Origins‘te kullanılan UniArt grafik motorunun geliştirilmiş versiyonu ile inşa ediliyor. Uzunca bir koşu gerçekleştirerek oyun içi puanları toplayıp çeşitli yeteneklerinizi geliştirmeler yapabileceğiniz oyunda, Rayman oyunlarından alışık olduğumuz karakter seçenekleri de sunulacak. Ayrıca, oyunun iOS versiyonunda ”Game Center” desteği de bulunacak.

Rayman Jungle Run iOS erken gelmiş olsa da bugün de Android platformlarında yer aldı. Oyunu 2,99$ cüzi bir fiyatla temin edebilirsiniz.

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

16.539 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.