AnasayfaAndroid Uygulamalar › Scarface Artık Android’de

Scarface Artık Android’de

Merakla beklenen Scarface oyunu artık Google Play Store mağazasında. Ha çıktı ha çıkacak ne zaman geliyor soruları ile gündemden düşmeyen Scarface oyunu artık Android’de. Fuse Powered tarafından geliştirilen oyun sadece 43MB boyutunda. Tony Montana’yı seven özleyen herkes bu oyunu oynayacak. Multiplayer olarak gelen oyunda dünyanın dört bir yanından mafya adaylarının çarpışması konu ediniyor. Oyun yine filmin devamı niteliğinde ve hiç kopmamış. 

Oyunda dünyanın her tarafından bağlanan kişileri multiplayer sayesinde soymak mümkün olacak. Kendi mafyanızı ve imparatorluğunuzu kurmak için diğer mafya adaylarını ekart etmelisiniz. Çeşitli silahlar satın alarak oyunu daha zevkli hale getirebilirsiniz. Multiplayer özelliği sayesinde gerçek gibi hissetmenizde mümkün.

Daha sonra oyun ile ilgili detaylı açıklamaları ve oyun incelemesini yapacağız. Oyuna ait fotoğraflar ise şu şekilde.

 

 “Bu ülkede, önce para kazanmalıyım. Sonra parayı bulunca güç olsun. Sonra güç olsun, o zaman kadın olsun. ” Tony Montana.

Scarface oyununu buradan indirebilirsiniz. Scarface Android

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

16.831 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.