AnasayfaAndroid Uygulamalar › Temple Run’ın Yeni Versiyonu Temple Run: OZ Çıktı

Temple Run’ın Yeni Versiyonu Temple Run: OZ Çıktı

Temple Run oyununu bilmeyen yoktur. Akıllı telefonların vazgeçilmez oyunlarındandır. Koş koş bitmiyor. Koşuyoruz sürekli. Hiç durmadan. Yeni versiyonu çıkmış bugün. Hemen tanıtalım dedik. Ücretsiz versiyonu ile hem Android hem iOS için gelen oyunun geçtiğimiz aylarda ikinci versiyonu sizlerinde bildiği gibi çıkmıştı.

Oyunun bu kadar çok indirme almasından sonra herkes oyunun ikinci versiyonunun paralı olacağına dair söylentileri kendi kendine söylemişti. Ancak yeni versiyonu da ücretsiz yayınlanan oyunun geçtiğimiz günlerde çıkan OZ versiyonu 0.99$’dan iOS ve Android kullanıcılarına sunulmuş durumda.

temple-run-oz

Yeni oyun yine muhteşem olmuş. İnceleme fırsatı buldum ve harika. Yeni görevlerin ve yeni hareketlerin olduğu oyunda yeni mekanların olması ile daha da renklenmiş durumda oyun. Karakterimiz ise bu oyunda yine koşmaya devam edecek. Yine fark yok. Oz ismiyle çıkan oyunda karakter daha fazla güçlere sahip olarak geliyor. Patikada karakterinizin dönüşlerinde, zıplamada ya da engellerin altından geçmesindeki kontroller aynı kaydırma işlemleriyle gerçekleştiriliyor.

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.267 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.