AnasayfaAndroid Uygulamalar › Ücretsiz Yeni Android Uygulaması Cep İlaç

Ücretsiz Yeni Android Uygulaması Cep İlaç

Google Play Store üzerinde uygulama geliştiren en iyi Türk geliştiricilerden biri olan Baris Sarikaya’ nın birçok ilginç ve işe yarar uygulamasından biri olan yeni uygulama, Cep ilaç birçok kullanıcının vazgeçemeyeceği bir uygulama olacağa benziyor.

Cep ilaç adından da anlaşılabileceği gibi, kullanılan ve ya kullanmayı düşündüğümüz tüm ilaçların prospektüs bilgilerini anında cep telefonumuza getirebilme yeteneğine sahip bir uygulama. Hemen hemen tüm Android telefon ve tabletlerde kullanılabilen bu uygulama, ücretsiz kullanılma özelliğinin yanı sıra sadece ilacın ismini yazarak kullanılması sebebiylede oldukça basit ve pratik bir kullanıma sahip.

Oldukça küçük bir uygulama olan cep ilaç bu küçüklüğüne rağmen oldukça büyük işlevlere sahip. Barkod üzerinden ilaç tanıma, ilaç ismini tamamlama, endikasyon ve etken madde ile ilaç arama gibi arama seçeneklerine sahip olduğunuz bu uygulama ile tüm ilaçların prospektüs bilgilerine hızlı bir şekilde ve kolayca ulaşabilirsiniz.

Güncelleme kısmı ile yeni ilaç güncellemelerini alabiliyorsunuz. Uygulamanın bir diğer avantajlı yönü ise kurulduktan sonra, kullanmak için herhangi bir internet bağlantısına ihtiyaç duymaması. Sadece ilaç güncellemelerinin yapılacağı sırada internet bağlantısına ihtiyaç duyan uygulamayı, kullanmak için internet bağlantısına ihtiyacınız yok.

Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak kullanıma sunulmuş olan bu uygulama, sadece ilaçların prospektüs bilgilerine kolayca ulaşmanızı sağlamak amacıyla üretilmiştir. Kullanacağınız ilaçları mutlaka doktorunuza danışarak kullanmanızda fayda olduğunu tavsiye etmeden geçemeyeceğiz.

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

16.874 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.