AnasayfaAndroid Uygulamalar › Vine Uygulaması Artık Android’de

Vine Uygulaması Artık Android’de

Android uygulamalar hayatımızı kolaylaştırdığı gibi bir çok alanda da yardımcı oluyor. Son örnek ise Twitter’ın ilk olarak iOs cihazlara duyurduğu ve 6 saniyelik video çekimi yaparak Twitter’da paylaşım imkanı sunan Vine uygulaması artık Android’de. Twitter tarafından açıklanan Android kullanıcılarını oldukça sevindirecek bir duyuru bugün yapıldı.

Uzun zamandan beri beklenen ve Twitter‘ın daha önce iOS platformu için çıkış yapmış olan kısa video paylaşma uygulaması Vine, bundan böyle Android platformu için de kullanılabilir duruma geldi.

Twitter’ın video uygulaması Android’de yerini alması zaten bekleniyordu. Ancak bu kadar bekleyişin sebepleri bilinmiyor. 6 saniyelik kısa videolar oluşturarak bu videoları çevrenizde ki kişiler ile paylaşmanıza olanak sağlayan servis, otomatik oynatma ve ses açma özellikli videolar oluşturma imkanı da sağlamakta. Arkadaş bulma ve büyütme özelliği (destekleyen cihazlarda) ise uygulamanın sunduğu diğer özellikler arasında yer almış bulunuyor.

vine-android

Vine Android Uygulamasında ilerleyen haftalarda ise arama, etiket ve Facebook üzerinden paylaşma gibi imkanlarda gelecek. Ancak biraz zaman lazım. Aynı zamanda ön kamera fonksiyonları da bu uygulamaya eklenmesi bekleniyor. Eğer Android kullanıcısı iseniz aşağıda yer alan link’den ulaşarak hemen Vine Android Uygulamasını indirebilirsiniz.

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.224 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.