AnasayfaAndroid Uygulamalar › Yeni Angry Birds çok daha farklı

Yeni Angry Birds çok daha farklı

Angry Birds’ün yeni oyunu yakın bir zamanda geliyor. Ama bu kez, eski oyundan çok daha farklı olarak geliyor..

Milyonlarca kullanıcısı olan ve Mayıs ayı itibarıyla Apple Store’dan tam 1 milyar indirilme sayısına ulaşan Angry Birds, bu yıl bitmeden yeni senaryosuyla çılgınlarıyla buluşmaya hazırlanıyor. Bağımlılık yaratan oyunda başrolü bu kez domzular alacak.

Bildiğiniz gibi oyunun orijinal senaryosunda domuzlar, kuşların baş düşmanıydı ve görevimiz kuşları fırlatmak suretiyle “yumurta hırsızı” domuzları yok etmekten ibaretti.

Yeni senaryoda ise işler tersine dönüyor. Görevimiz bu sefer yumurtalarını geri almaya gelen kuşlara, domuz fırlatarak karşılık vermek. Bu yenilik, orijinali kadar benimsenecek mi bilinmez ama uzun süredir değişiklik bekleyen Angry Birds çılgınlarını tatmin edeceği aşikar.

Rovio’nun Mart ayında piyasaya sürdüğü son oyunu Angry Birds Space’in çıktığı ilk haftada milyon sattığını ve Apple Store’larda 116 ülkede birinci olduğunu düşünürsek, yeni Angry Birds oyunu için beklentilerin bir hayli yüksek olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz.

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.215 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.