AnasayfaAndroid Uygulamalar › YouTube Android Uygulaması Tekrar Güncellendi

YouTube Android Uygulaması Tekrar Güncellendi

Android uygulamaların güncellemeleri sürekli devam ediyor. Google tarafından satın alındıktan sonra daha da bir gelişen Youtube, Android için tekrar güncellendi. Dünyanın en büyük video portalı haline dönüşen ve şuanda dünyada en çok girilen 3.sitesi olan Youtube, hem PC hem de mobil platformda yenilikleri ile karşımıza sürekli geliyor. Youtube, Android ve iOS başta olmak üzere mobil platformlara özel uygulamalarla gelen Youtube‘nin bu uygulamaları güncellemelerle yeni özellikleri de içerisinde barındırıyor.

Google Play Store’da sürekli güncellenen Android platformunda da yenilikleri ile karşımıza gelen Youtube’un bu platformda ki uygulaması için yeni güncelleme çok özellikler barındırıyor. Güncelleme ile gelen özellikler arasında iyileştirme ve geliştirmeler yeniden gelmiş durumda. Diğer taraftan da bazı yeni özellikler Android kullanıcıları için sunulmuş oldu.

Youtube’un bugün Android için güncelleştirilen mobil uygulamasında dikkat çeken özelliklere göz attığımızda önerilen videolar özelliği ön plana çıkmakta. Bundan sonra yan paneli uygulamanın her yerinde açabilme imkanına sahip olacağız. Youtube Android uygulamasını güncelleştirmek ve yüklemek için BURAYA tıklayarak sizlerde hemen yükleyebilirsiniz.

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.220 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.