AnasayfaAndroid Uygulamalar › Zombie Highway: Android Zombi Oyunu

Zombie Highway: Android Zombi Oyunu

Zombie Highway android işletim sistemini kullanan cihazlarınıda oynayabileceğiniz, düşük grafik özelliğine sahip bir zombi öldürme oyunudur. Düşük grafik özelliklerine sahip olmasından dolayı giriş seviyesindeki telefonlarda da oynanılabilmektedir.

Zombie Highway oyununun hikayesi şöyle: Zombilerin istila ettiği bir şehirden arabayla geçiyorsunuz. Fakat yolda giderken arabanıza zombiler saldırıyor. Sizde hayatta kalmak için zombilerle savaşıyorsunuz.

Oyun son derece basit. Elinizde bulunan silahlar yardımıyla zombilere ateş ediyorsunuz. Zombileri vurduğunuzda ne kadar canları kaldığını üzerlerindeki çubuklardan görebilirsiniz. Hızlı hareket etmeli ve zombilerin aracınızın üzerine çıkmalarını engellemelisiniz. Çünkü arabanızın üzerine çıkan bir zombi aracınızın takla atmasına ya da yoldan çıkmasına sebep oluyor.

android-zombi

Kullandığınız silahın mermisi kısıtlı bu yüzden isabetli atışlar yapmalı ve boşa mermi atmamalısınız. Kullandığınız silahta kaç mermi kaldığını oyun ekranında görebilirsiniz. Android market üzerinde 50.000 den fazla indirilme sayısı ve 4,6 gibi ortalamanın üstünde bir puana sahip olan bu eğlenceli ve aksiyon dolu oyunu 0.99$ karşılığında indirebilirsiniz.

Android sürümünüzün en az 2.3 olması gerekmektedir.

Anroid Market Zombie Highway İndirme Linki: Buradan indirebilirsiniz.

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.228 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.