AnasayfaEğitim › 2012 LYS Başvuruları – 2012 LYS Son Başvuru tarihi ne zaman

2012 LYS Başvuruları – 2012 LYS Son Başvuru tarihi ne zaman

1 Nisan 2012 gününde tüm öğrenciler YGS sınavında başarılı olabilmek için birbirleriyle yarıştılar. 2012 YGS sınavını geride bıraktığımız şu günlerde sınavın 2.aşaması olan LYS sınavı son başvuru tarihi de belli oldu. YGS sınavında barajı geçmeyi başaran öğrenciler LYS sınavına katılabilecekler. YGS ile LYS programının derlenmesinden sonra okul puanıda eklenince öğrencinin ÖSYM puanı belli olacak. Yeni yasa gereği biliyorsunuz ki sınav artık iki aşamalı hale getirildi. Bundan böyle Üniversiteye girmek için bu iki sınavın ortalaması ile iyi bir not tutturmanız gerekecek.

Peki 2012 LYS Son Başvuru Tarihi Ne Zaman ?

2012 LYS başvuruları ise belli oldu. 2012 LYS sınavına girecek öğrenciler 24 Nisan – 30 Nisan arası başvuru yapmaları gerekiyor. Lys sınavı son başvuru tarihi 24 – 30 Nisan arası.

Unutmayın. LYS Son Başvuru Tarihi 2012 – 24 Nisan – 30 Nisan Lys başvurusu son gün.

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.225 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.