AnasayfaEğitim › 2012 LYS Yerleştirme Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

2012 LYS Yerleştirme Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

Bu yıl yapılan Lys sınavının ardından Lys Puanları açıklanmış ve ardından 3 Ağustos’ta tercihler yapılmıştı. Yapılan tercihler 3 Ağustos  günü sona ermiş ve bu süreçten sonra Lys tercih sonuçları beklenmeye başlanmıştı.

2012 LYS Tercih sonuçları için Ösym’den haber beklenmekte, LYs yerleştirme sonuçları bu hafta içerisinde açıklanabilir. ÖSYM yine geçen sene Lys tercih sonuçlarını 14 gün sonra açıklamıştı ve bu senede 2012 Lys tercih sonuçlarının 17 gün arayla ayın 17 sinde yani bu hafta cuma günü açıklanması beklenmekte.

Henüz resmi bir bilgi verilmemesine rağmen adaylar sabırsızlıkla tercih sonuçlarını beklemekte,geçen sene baz alınarak yapılan tahminlerde Lys yerleştirme sonuçları bu hafta 17 Ağustos’ta açıklanması beklenmekte. Çünkü geçen sene 2011 Lys Tercih tercihleri 5 Ağustos’ta başlamış ve 19 Ağustos’ta sona ermişti.

Yazar : -EagLe-

Blogesinti ~ Teknoloji haberleri,Güncel blog,Sinema haberleri ve bir çok konudan haberiniz olacağınız bir güncel blogdur.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

16.828 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.