AnasayfaEğitim › Çarpım Tablosu Geleceğin Tablosu

Çarpım Tablosu Geleceğin Tablosu

Değerli velilerimiz, ilkokul yıllarınızı hatırlayınız. Eğitim ve öğretimde her şeyin ilkini gördüğümüz, hayatımızın geri kalanında sıklıkla kullanacağımız pek çok işlem, mantık, günlük yaşamın gerektirdiği bilgiyi içeren dört yıllık eğitim sisteminde hem öğrencilerimizin hem de velilerimizin işini kolaylaştırmak, hayatımızın en değerlisi olan çocuklarımızın geleceğine en önemli mirası bırakacak bu eğitim sistemini Okulistik sizler için kalıcı, gerçekçi hale getirip öğrencilere en iyi olma imkânı sunuyor.

Okulistik çarpım tablosu eğitimi konusunun öneminin farkında. Matematiğin ve mantığın, kısa yollardan ve uzun yollardan hesaplamanın okul hayatımızın ilk yıllarından itibaren gelecekte eğitimin ve yaşamın her alanında pek çok başarımızı etkileyeceğini biliyor. Yıkılmayan bir bina inşa eden usta bir mühendis gibi temeli en sağlam şekilde atıyorlar. Matematik dersi basitten karmaşığa doğru giderken pek çok öğrencinin yolun yarısında zorlanması, artık derse ilgisini kaybetmesi ve pes etmesi sebebiyle öğrencilerin geleceğini belirliyor. Çarpım tablosu eğitiminde ne kadar başarılı olunursa öğrencilerimizin de gelecekte o kadar başarılı olacağının farkındalar ve bunun için çözüm üretmekten geri kalmıyorlar. Okulistik, öğrencileri Matematik dersini severek çalışıyor. Tekrar tekrar anlatıyor, işlem yaptırıyor, günlük hayata ve sınav sistemine uyarlanmış sınav ve sorularla pratik kazandırıyor, çarpım tablosu eğitimini hassasiyetle işliyorlar.

Geleceğin doktorları, mimarları, mühendisleri, avukatları, hâkimleri ve daha hangi meslek dalını düşlüyorsak; biliyoruz ki matematik hayatımız boyunca kullanacağımız, ihtiyaç duyacağımız işlemler dizisi olarak bizimle olacak. Çarpım tablosu eğitimi konusunda Okulistik ile bizce doğru adrestesiniz.  Geleceğin eğitim ve başarı tablosunu bugün çarpım tablosunda ne kadar iyi, hızlı ve pratik olduğun belirliyor. En çok tercih edilen çarpım tablosu eğitimini Okulistik’ten almadan yola çıkmayın deriz. Başarıya giden yolda, hızınızı arttıracak, işlem yapma gücünüzü pratikleştirecek, matematikle ilgili her konuda destan yazarcasına performans kazanacağınız çarpım tablosu eğitimi Okulistik ile güvenle hizmetinize sunuluyor.

İlkokul konuları içinde çarpım tablosu eğitiminden geometri uygulamalarına, soyut matematiğin problemleriyle karşımıza çıktığı bu yıllarda öğrencilerimizin özgüvenini arttıracak, mantık geliştirecek ve problemleri soyuttan somut hale getirebilen, tüm görsel, işitsel işlemsel duyuları çalıştıran uygulamalarıyla Okulistik hep yanınızda yer alacak.

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.228 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.