AnasayfaEğitim › Cep Telefonundan Eğitim ve İngilizceisgorusmesi.com

Cep Telefonundan Eğitim ve İngilizceisgorusmesi.com

Cep telefonları hayatımızda oldukça önemli bir yere sahip olmaya başladı. Bundan 5 sene öncesine kadar akıllı telefon diyeceğimiz telefonlar hayatımızda yoktu. Ardından bir inovasyon ve buluş ile akıllı telefonlar denilen kavramlar hayatımıza g irmeye başladı ve bu doğrultuda elimizden bu telefonları düşürmez olduk. Eski nesil telefonları kullanan kişilerin oranı %20 lere kadar gerilemiş durumda. Hal böyle olunca akıllı telefonların içerisinde internet kullanımı da bu telefonları anlamlı kılmaya başladı. Bizler internet ve akıllı telefon ikisilisini bir çok alanda kullanacağız ama bizim ele alacağımız kısmı ingilizce eğitimleri, ingilizce iş görüşmeleri diyalogları ve bu paralelde teknolojiyi nasıl bu bağlamda kullanacağımız.

İngilizce iş görüşmeleri ve mülakatları üniversite mezunu olan gençlerin sıklıkla karşısına çıkan ve tekrarlayan bir olgu. Bunun düşüncesi bazılarında stress yaratırken bazıları önceden kendilerine yaptıkları yatırımlar ile bu stresi yaşamamaktadır. İnternet ve akıllı telefon kullanımına paralel olarak, üniversite gençliği bu teknolojiden süratle yararlanmaya başladı. Fiyatların daha makul seviyelere gelmesi ile bu kullanım oranı daha da üst mertebelere gelecektir. Skype denilen online iletişimi ve konuşmayı sağlayan program ise bugün hemen hemen bütün akıllı telefonlarda kullanılabilir durumda. Buna paralel olarak herhangi bir ücret ödemeden, herhangi bir kişi ile istediğimiz saatte iletişime geçebiliriz. Cep telefonu ile ingilizce iş görüşmesi örneklerinden rahatlıkla faydalanıp, bunları elimizin altına taşıyabiliriz.

ingilizce-is-gorusmesi

Bütün bunların paralelinde size bugün tanıtacağımız sitenin ismi ingilizceisgorusmesi.com/. Bu site ile akıllı telefon, internet, skype programlarını kullanarak eğitimler alabiliriz. Bu eğitimlerin içeri ise bir ingilizce mülakat sırasında karşımıza gelebilecek olası soru ve cevapları uzman eğitmenlerle prova etmek. Bu prova sırasında online materyalleri kullanabilicek ve ses kayıtlarına ulaşabileceğiz. Bu sayede günlük olarak tekrarlanan eğitimler ile -ingilizce iş görüşmeleri bizim için sorun olmaktan çıkacaktır. Tabiki bu eğitimin hakkını verdiğimiz takdirde. Mülakatlarda başarı için sizlere bu eğitimi tavsiye etmekteyiz.

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.220 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.