AnasayfaEğitim › Efes Koleji Geleceğin liderlerini yetiştiriyor

Efes Koleji Geleceğin liderlerini yetiştiriyor

“Geleceğin liderlerini yetiştiriyor” sloganıyla hizmet veren Efes Kolej i, İzmir’in nacizane özel kolejlerindendir. izmir kolej i olarak da bilinen okul, anaokulu ve ilköğretim düzeyinde verdiği eğitimle, çocuklarımızı geleceğe hazırlamakta ve sloganında da belirttiği gibi; geleceğe lider yetiştirmektedir.

Bu özel okul İzmir‘de bulunmakta olup, internet üzerinden de çocuğunuz hakkında iletişim kurup kayıt, görüşme gibi konularda Özel İzmir Efes Koleji yönetimiyle temasa geçebilirsiniz. Çocuklarınızın iyi bir eğitimle hayata atılabilmesini sağlamak için, her çocuğa özel bir ilgi gösterilen, adı gibi özel olan Efes Koleji’ni tercih edin! Sizin çocuğunuz da yeteneklerini en iyi şekilde kullanarak, geleceğin lideri olsun istemez misiniz? Egenin incisi İzmir’de bulunan kolejimize çocuğunuzu kaydettirerek ilk adımı atın!

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.215 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.