AnasayfaEğitim › En Sevilen Yazarlar

En Sevilen Yazarlar

Ülkemizde ki kitap okuma oranı giderek artıyor. Geçmiş dönemlerde yaşanan kitap okunmama sıkıntısı, yeni nesi yazarları ve romanları ile okuma oranını arttırmış bulunmakta. Teknolojinin de gelişmesi ile birlikte artık insanlar kitaplarını internet üzerinden satın alabilmekte ve rahat bir şekilde okumaktadır. Bununla birlikte sadece kitap olarak değil internet üzerinden de satın almadan online olarak kitap okuyabilmektedir.

Ülkemizin yetiştirdiği en önemli yazarlar arasında olan Halit Ertuğrul ve Ahmet Günbay Yıldız başta olmak üzere pek çok yazarın kitabı internet üzerinden rağbet görmektedir. http://www.kitapefendi.com adresinde satışa sunulan bu yazarların kitapları ilk günden beri ilgi görmekte ve oldukça fazla satmaktadır. İnternetten kitap almak isteyenlerin ilk uğradığı siteler arasında yer alan Kitap Efendi’de ayrıca Kuranı Kerim, Tefsir ve Yasin Cüzleri gibi dini kitaplarında satışı uygun fiyatlar ile yapılmaktadır.

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.215 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.