AnasayfaEğitim › İleride Pişman Olmamak İçin Bugün Bir Adım Atın

İleride Pişman Olmamak İçin Bugün Bir Adım Atın

Çocuğunuza iyi bir gelecek hazırlamak için yolun başındayken sağlam temeller atmaya ne dersiniz? Size 6. Sınıf İngilizce okul müfredatı ile aynı ilerleyen fakat çocuğunuza İngilizceyi konuşarak ve eğlenerek öğretmeyi amaç edinmiş bir sistemden bahsetmek istiyoruz. Sınıf ortamının olumsuzlukları olmadan çocuklara İngilizce öğretiyoruz. Özel derslerden çok daha ekonomik olan bu sistem çocuklarınızı İngilizce konuşturmaya yönelik olmasıyla öne çıkıyor. Çocuklar için İngilizce öğrenme özellikle bunu en baştayken yapma geleceklerini şekillendiriyor. Birebir eğitim sistemi İtü-Kosgeb teknoloji geliştirme laboratuvarlarında geliştirilmiştir. Çocuklarınız Memphis- Tennessee ABD’ de bulunan eğitim merkezindeki deneyimli öğretmenler ile yapacakları dersler sırasında İngilizce konuşmanın ne derece eğlenceli ve kolay olduğunu keşfedecekler. Dil okullarını, özel dersleri, CD setlerini unutun www.6sinifingilizce.com sitemizi ziyaret edip ücretsiz deneme dersinizi yapın sonrasında da müsait olduğunuz saati belirleyip Amerikalı uzman eğitmenimizin sizi sabit telefon, cep telefonu ya da skype aramasını bekleyin. Seçtiğiniz programa göre 10-20 ya da 30dk süren dersler boyunca ses kaydı alınıp öğrenci paneline yüklenmektedir. Bu da çocuğunuz istediği zaman ders tekrarı yapmasına hatalarını görüp düzeltmesine olanak sağlar.

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.194 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.