AnasayfaEğitim › İngilizce öğrenmek istiyorum

İngilizce öğrenmek istiyorum

 “İngilizce öğrenmek istiyorum. Ama nereden başlayacağımı bilmiyorum?” diye mi soruyorsunuz? İşte Cevabı

                Sizin için bir sistem geliştirdik. Sistemimizde İngilizce konusunda deneyimli ve bilgili arkadaşlarımızın bilgilerini sizlere sunuyoruz. Ayrıca İngilizce ile ilgili kafanıza takılan soruları sorabiliyor, arkadaşlarımız da hızlı bir şekilde cevaplayabiliyor.

                Sitemizde sizin kafanızı karıştırmayacak şekilde ders konularını sizin için gruplandırdık. Seviye seviye ayrılan ders konularından ister istediğiniz konudan başlayabilir, isterseniz sırayla gidebilirsiniz. Sıra ile gitmeniz sizin yararınıza olacaktır. Çünkü bir sonraki konu, önceki konuyla bağlantılı olarak işlenmektedir. Eğer ingilizce  bilginiz az da olsa varsa bile bu sırayı takip ettiğiniz takdirde temelinizi sağlamlaştırabilir, bir sonraki seviyeye geçişte zorluk çekmezsiniz.

                Sitemizde beginner, elementary, intermediate, upper intermediate şeklinde seviyenize göre belirlenmiş kategoriler mevcut. Bu kategoriler altında da zorluk seviyesine göre ders içerikleri mevcut. Bu ders içerikleri arasında Nesne Zamirleri – Object Pronouns yapısından tutun Ettirgen yapılı cümlelere kadar geniş bir yelpazede konu anlatımları mevcuttur. Bu dersleri çalışırken takıldığınız yerlerde ise sitemizdeki editör arkadaşlara sorunuzu sorarak cevap bulabilirsiniz.

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.224 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.