AnasayfaEğitim › İstanbul Etüt Merkezleri

İstanbul Etüt Merkezleri

Öğrencilerin derslerde ve sınavlarda daha başarılı olmaları için düzenli ve disiplinli bir şekilde çalışmaları gerekir. Okulda öğrendikleri bilgileri evde tekrarlamaları, ev ödevlerini zamanında yapmaları, bol bol test çözmeleri ve kitap okumaları çocukların başarısını arttıracaktır. Ancak ilk ve ortaokul dönemlerinde çocuklar hala oyun oynamaktan zevk almakta ve okul dışı zamanlarında ders çalışmak yerine oyun oynamak istemektedir. Özellikle anne babası çalışan çocuklar kendi başlarına oyun ve ders çalışma dengesini kuramaz, okul dışı zamanını doğru değerlendiremez. Etüt merkezleri ise verdikleri destek eğitim programlarıyla çocukların hem oyun oynayarak eğlenmelerini hem de düzenli ders çalışmalarını sağlar.

Bu nedenle etüt merkezlerine son yıllarda büyük talep oluyor ve neredeyse tüm öğrenciler okul sonrası veya öncesinde etüt merkezlerine gidiyor. İstanbul’da da çok sayıda etüt merkezi açılmış bulunuyor. İstanbul etüt merkezleri modern eğitim metotları, deneyimli öğretmen kadroları ve konforlu mekân düzenlemeleriyle öğrencilerin başarısının artmasına büyük katkılar sağlıyor. Etüt eğitimleri okul müfredat programına paralel olarak verilir. Okulda işlenen konular burada tekrarlanır, öğrenciler ödevlerini yapar ve bu arada anlamadıkları konular olduğunda öğretmeninden yardım alır.

İstanbul etüt merkezi eğitimleri sabahçı ve öğlenci öğrenciler için iki ayrı programla yapılıyor. Etüt programları ve aktivite programları ile öğrencilerin hem ders başarılarının arttırılması hem de beceri ve yeteneklerinin ortaya çıkarılıp geliştirilmesi amaçlanıyor. Aktivite programları arasında resim, müzik, drama, spor, yabancı dil, mental aritmetik gibi çalışmalar yer alıyor. Bu alanlarda okulundaki kalabalık sınıflarda yetenekleri fark edilmeyen öğrenciler için önemli bir fırsat oluyor. Etüt merkezlerinde mekân düzenlemeleri de öğrencilere konforlu ve güvenli bir ortam sağlıyor.

İstanbul’da çok kaliteli etüt merkezleri bulunuyor.  Çocuğunuzu bu merkezlere güvenle bırakabilir ve işinize gönül rahatlığıyla gidebilirsiniz. www.etutmerkezi.com sitemizde size en yakın etüt merkezleri, verilen etüt eğitimleri ve aktivite çalışmaları hakkında detaylı bilgileri bulabilirsiniz. Çocuklarınız sabahçı ya da öğlenci olma durumuna göre servis araçlarıyla evinizden ya da okulundan alınır ve program bitiminde tekrar evinize ya da okuluna bırakılır. Sabah kahvaltısı, öğle yemeği ve ikindi kahvaltısı servisleri de bulunmakta ve çocuklarınız beslenme sorunu yaşamamaktadır. Çocuğunuz okul dışı zamanlarını en verimli şekilde geçirmiş olmaktadır.

Yazar : erkan

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.245 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.