AnasayfaEğitim › Konusarakogren.com İngilizce Seviye Testi Konusunda İnanılmaz Bir Deneyim Sunuyor

Konusarakogren.com İngilizce Seviye Testi Konusunda İnanılmaz Bir Deneyim Sunuyor

Dil bilmek, kendini bir başka dil ile anlatabilmek, o dili gerektiği gibi konuşabilmek çok güzel. Gelişmiş medeni ülkelerin düzeylerine erişebilmek için bunun şart olduğu zaman dilim içindeyiz. Diğer milletler İngilizceyi neredeyse ana dilleri gibi konuşabiliyorken bizin insanımız neden bunu başaramıyor? Bunda yeterli eğitimin alınmamasının rolü çok büyük, ama insanlar olanakları el verdiği kadarıyla da olsa bu açığı kapatmalı ve kendilerini bu konuda eğitmelidirler, üstelik bu kadar imkan varken. İngilizce dünyanın en kolay öğrenilebilen diliymiş uzmanların dediklerine göre. Kurslara gitmeli, özel dersler almayı denemeli, internetten İngilizce öğrenebileceğimiz siteler üye olmalıyız ki bizim de medeni ülkeler düzeyine erişebilmemiz mümkün olsun.

İnternetten İngilizce nasıl öğrenilirmiş demeyin sakın, o kadar güzel öğreniliyor ki şaşıracaksınız. Öğretmenler sizinle canlı bağlantı kuruyorlar ve durmadan İngilizce konuşmanıza imkan tanıyarak diksiyon ve telaffuz konusunda da gelişmenizi sağlıyorlar. Yapmanız gereken ilk iş kaliteli bir siteye üye olmak, onlarla görüşmektir, bu sırada onlar size kendi çaplarında İngilizce seviye testi için sorular sorarak ne derece İngilizce bildiğinizi anlamaya çalışacaklardır. Bu gereklidir çünkü bilmezlerse hangi sınıftan derse başlayacağınız anlaşılamaz.

İngilizce Seviye Testi

Kaliteli İngilizce öğreten siteden bahsetmişken bu sitenin adresini vermemek olmaz, ilgilenenler için yazıyoruz: http://www.konusarakogren.com sonrası kendiliğinden gelecek ve siz bir bakmışsınız kısa zamanda İngilizceyi anladığınız kadar konuşmaya da başlamışsınız. Bu site kapılarını herkese açmıştır, öğrencisinden memuruna, ev kadınından iş sahibi olanlara kadar. Yurt dışı bağlantılı iş yapanlarında İngilizce bilmeleri gerekiyor artık. Özellikle de yurt dışındaki bir üniversitede okuma hayalleri olan gençler bu pratik eğitim sisteminin çok yararını görecektir. Düşünüp teklemeden, hızlı bir şekilde İngilizce konuşmanın yolu yukarıda verdiğimiz site adresinden geçmektedir.

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

13.345 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Son Yorumlar

Sponsor Reklamlar