Yaşanabilir Bir İngilizce 444ingilizce.com İle Mümkün

İngilizce gençlerin, çocukların, yetişkinlerin peşinden koştuğu, öğrenmek için onlarca para ve emeğin heba edildiği bir alan haline mi geldi? Bu sorunun yanıtı kimilerine göre evet, kimilerine göre hayır. Tabiki ülkemizde verimsiz örnekler olduğu gibi, işini iyi yapan, verdiği eğitimi kalite ile buluşturabilen kurumlar da yok değil. Peki bunların oranı nedir? Bilinirliği ne durumdadır? Bunun gibi bir çok soruyu siz değerli okuyucalara sormak istiyoruz. Bizler daha önce ingilizce dil eğitimi aldık mı? Aldıysak başarılı olabildik mi? Başarılı veya başarısız isek, bunun nedenlerini irdeleyip, bir uzmandan fikir aldık mı? Eğitim sistemimizin bize sağlamadığı sorgulayıcı yaklaşımı belirleyip sorunların üzerine gidersek, her alanda olduğu gibi ingilizce konusunda başarının gelmesi tesadüfi olmayacaktır.

İngilizce öğrenmek için öncelikle iyi eğitimcilere sahip olmamızın gerekliliği aşikar. İngilizce öğretmenleri malumunuz, üniversitelerin ingilizce öğretmenliği bölümlerini barındıran eğitim fakültelerinden mezun edilmekte. Peki üniversitelerimizde bu eğitmenlerimizi yetiştiren eğitimcilerimizin ve üniversitelerimizin yeterliliği ne durumda? Esasında sorunun temeli buradan kaynaklanıyor olabilir. Eğer bizler ülke olarak, ingilizce öğretmeni yetiştiren üniversitelerimizin ilgili bölümlerinde kaliteyi yakalayıp, kaliteli eğitmenleri yetiştirebilirsek, bu eğitmenlerin süzgeçinden geçecek olan gençlerin de alacağı ingilizce eğitimlerinin kalitesi yükselecektir. Bu kalite yükselişi ile beraber ingilizce eğitim seviyesi artacak ve ülkemizin kalkınma endeksi bunlara paralel oranda yükselecektir. Aslında bir çok surnda olduğu gibi bu sorun özelinde meseleyi kökünden ele alıp, başarıya ulaşmalıyız.

4-4-4-ingilizce-ogrenmek

Onca şikayet ve sorundan bahsettikten sonra gelelim bu işte uzman olan ve kaliteli ingilizce eğitimi almış kişileri bizlere kazandıran kuruma. İnternet sitesi www.444ingilizce.com/. Bu site verdiği benzersiz eğitimler ile ingilizce eğitimleri noktasında nirvanaya ulaşmış görünüyor. Türk eğitmenlerle videolu anlatımlar, ABD li eğitmenlerle birebir konuşma dersleri, makale yazdırıp writing i desteklemek, varona kitapçıklardan okumalar yaptırıp reading i geliştirmek, kitapların sesli okunuşları ile listening i daha iyi seviyeye getirmek ve günlük sunulan kelimeler ile kelime bilgisini üst düzeye çekmek. Bir dilin öğrenilmesi ve edinilmesi adına olabilecek herşeyi kapsana bu siteyi tüm Türkiyeye önermekteyiz. Bu sayede ülkemizin ingilizce eğitim düzeyinin üst seviyeye çıkacağı inancındayım.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.