AnasayfaEğitim › YGS – LYS Tercih Sonuçları 2012

YGS – LYS Tercih Sonuçları 2012

Sınavlar sınavlar. Hayatımız sınav olmuş be gençler. Geçtiğimiz günlerde yapılmıştı şu iki sınav. Gerçi benim pek bir ilgim yok ama bilgilendirmek için haber vereyim dedim. YGS – LYS 2012 tercih yapma süresi 3 Ağustos’da sona erdi. Öğrenciler sabırsızlıkla tercihlerin sonuçlarını bekliyor. Bir kısmı güzel yerlere gidecek bir kısmı sevmese de gitmek zorunda kalacak ama okumak en önemli şey şu ülkede. En azından kendinize bir meslek edinebilirsiniz. Neyse konuya dönecek olursak YGS – LYS tercih sonuçları geçen sene ağustos ayının ortalarında açıklanmıştı. 

YGS – LYS 2012 Tercih Sonuçları bu yılda Ağustos ayının ortalarında açıklanması bekleniyor. Açıklandığı andan itibaren sitemizden habere ve tercih sonuçlarına ulaşabilirsiniz.

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

16.843 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.