AnasayfaElektronik Eşyalar › Beko Fırsat Ürünleri Arasında Dört Kapılı Buzdolabı Var

Beko Fırsat Ürünleri Arasında Dört Kapılı Buzdolabı Var

Beko kalitesine güvenerek buzdolabı almak ve gıdalarınızın sağlıklı bir şekilde korunmasını istiyorsanız, birbirinden farklı özelliklere sahip olan ürünleri kullanabilirsiniz. Beko buzdolabı modelleri bu aralar indirimdedir. Fırsat ürünü olan buzdolabı modellerini almak için biran önce harekete geçmelisiniz. İsteklerinizi en iyi şekilde karşılayacak olan buzdolabı modelleri arasında bilinen, standart modellerden daha farklı 4 kapılı modellerde vardır. Bu dört kapılı modellerin iki tane dondurucu çekme sayısı vardır. Çekmeceler dolabın alt bölümünde yer almaktadır. İkinci katı sebzelik olarak tasarlanmıştır.

Buzdolabı İndirimlerinden Beko İle Yararlanın

Dört kapılı buzdolabı modelinin diğer özellikleri ise şunlardır; buzluk vardır. Gövde raf tipi camdır, 0° bölmesi vardır, fanı vardır. Kabin rengi gümüştür, iz bırakmayan inox ürünün rengidir. İyonizer teknoloji vardır. dolap için hijyen için ise; bakteri filtresi vardır, mavi ışık vardır. Antibakteriyel contası vardır. Bu buzdolabı modelinin ölçüleri ise; Yükseklik – Ambalajsız; 182,5 cm, Genişlik – Ambalajsız; 84 cm, Derinlik – Ambalajsız; 74,5 cm olarak belirlenmiştir. Dolapların bu ölçülerinde değişiklikler olabilir. Enerji sınıfı A+, elektronik kontrol sistemi, Enerji Sarfiyatı- Günlük (kWh/24saat); 1,415, Dondurma Kapasitesi (kg/24saat); 13,5, Sıcaklık Yükselme Süresi (saat); 22 olan buzdolabı modelleri ile teknolojiden çok daha iyi yararlanma imkanınız olacaktır.

Ses Seviyesi (dBA); 40, Toplam Brüt Hacim (lt); 600, Soğutucu Bölme Net Hacmi (lt); 396, Dondurucu Bölme Net Hacmi (lt); 154 olarak belirlenmiştir. Beko buzdolabı modelleri hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız http://www.beko.com.tr/buzdolabi.htmladresini ziyaret edebilirsiniz.

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

16.828 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.