AnasayfaElektronik Eşyalar › Dizüstü Laptop Fiyatları

Dizüstü Laptop Fiyatları

Yeni bir dizüstü bilgisayar mı almayı düşünüyorsunuz ?  Mutlaka bu yazıyı okumanızı tavsiye ederim. İhtiyacınıza yönelik laptop fiyatları en uygun hali ile az sonra bakacağınız site içerisinde yer almaktadır. Üstelik yüzlerce çeşidin satıldığı sitede kıyaslama yapma imkanınız da bulunmaktadır.

Aşağıdaki resimde gördüğünüz ürün tam bir performans canavırıdır.

MSI markalı bu ürün performansı ve fiyat ölçütü ele alındığında inanın pek çok marka ve modele çok uygun durumdadır. Cihaz 4 doğal 4 adette sanal olmak üzere toplam 8 çekirdeğe sahip İntel i7 işlemcisi kullanmaktadır.. Bu çekirdekler normal ayarlarda 2,3 Ghz hızında gerektiğinde ise 3,3 GHz çalışmaktadır. Bu işlemciye 16 Gb ve 1600 MHz hızında çalışan DDR3 Ram’lar eşlik etmektedir.  750 GB Sata 3 ve 7200 RPM hızında çalışan bir harddisk bulunan bilgisayarda aynı zamanda 128 GB kapasiteye sahip birde SSD disk bulunmaktadır.  17 “ büyüklüğünde olan monitörü full hd çözünürlüğe sahiptir.  Bu monitöre çok yüksek detaylara sahip grafikleri sunan ekran kartı ise Nvidia’nın  GTX 670M modelidir.  Bu ekran kartının 3 GB kapasiteye sahip GDRR5 ten oluşan  bir hafızası vardır. Bilgisayarda ayrıca çok yüksek veri iletişimine sahip BlueTooth 4.0 versiyon bulunmaktadır. Aynı Zaman da bir önceki versiyonuna göre tam 10 kat daha hızlı olan USB 3,0 girişinden 3 adet bulunmaktadır.  Bu bilgisayar bir çok masaüstü bilgisayardan çok daha hızlı ve eğlencelidir.  Bir dizüstü bilgisayar alacaksanız mutlaka Buroteknik sitesini incelemelisiniz.

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

1 Yorum.[Yorum yazın]

  1. İyi günler ben laptop fiyatları hakkında yapılan indirimleri öğrenmek istiyorum kim yardımcı olabilir acaba?

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

16.828 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.