AnasayfaElektronik Eşyalar › Model Ve Özelliğe Bağlı Değişken Bilgisayar Fiyatları

Model Ve Özelliğe Bağlı Değişken Bilgisayar Fiyatları

Bilgisayar fiyatları tamamen modellere göre değişim göstermektedir. Bilgisayar fiyatlarının değişkenlik göstermesinde ürünlerin sahip olduğu özellikler çok önemlidir. İsteklerinize en uygun olan modeller arasında bir seçim yaparken, bütçenize uygun olanını da seçebilirsiniz. Bütçenize uygun olan ürünlerin seçimi hususunda indirimli bilgisayar fiyatları avantajlarından yararlanabilirsiniz. Bu avantajlardan yararlanmak istiyorsanız Beko mağazalarını ziyaret edebilir veya Beko web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bilgisayar Fiyatları Teknoloji İle İniyor

Beko mağazalarında satışı yapılmakta olan, teknolojinin en son hali ile üretilmiş olan ürünlerin teknik ve genel özellikleri arasında; Intel® Core™ i7 Islemci 3770 3.40GHZ 8MB (up to 3.90GHz). Kasa; Mini-ATX (300W) ve ağ bağdaştırıcı olarak da; 10 / 100 / 1000 Mb/s özelliği yer alıyor. Bu özelliklerin yanı sıra birde 8 USB 2.0 (2’si önde), PS2 x 2, VGA çıkışı x 1, Mikrofon Girişi x 1, Kulaklık Çıkışı x 1, Ses Girişi x 1 özelikleri vardır.  Bu girişler ve çıkışlar sayesinde kullandığınız bilgisayardan çok daha fazla yararlanacaksınız. Intel HD ekran kartı, dvd disk – dvd yazıcı, 1.3 Mp kamera özellikleri de bilgisayarları daha donanımlı hale getiriyor. Fonksiyonel olarak sizlere çok daha fazla hizmet sunabilecek şekilde tasarlanmış olan modeller arasında bilgisayar fiyatları standart değildir. Bilgisayar fiyatlarında kesinlikle bir değişkenlik olmaktadır. Veya dizüstü bilgisayar modellerinde bu değişkenlikler olmaktadır.

Multimedia Q Türkçe klavyesi ve optik Mouse olan modellerde teknolojiden yararlanırken çok keyif alacaksınız. Alacağınız ürünlerde 2 yıl garanti vardır. 7 /24 call center desteği vardır. Bilgisayar fiyatlarını öğrenmek için http://www.beko.com.tr/dizustu-bilgisayar-fiyatlari.html adresini ziyaret edebilirsiniz.

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

16.828 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.