AnasayfaElektronik Eşyalar › Sony’ nin Tek Rakibi Xbox 360

Sony’ nin Tek Rakibi Xbox 360

Microsoft tarafından 2205 yılında piyasaya sürülmüş Xbox 360, Playstation’a rakip olarak piyasaya sürülmüş bir oyun konsoludur. Microsoft tarafından üretilen Xbox, diretX benzeri bir sistem kullandığı için ve bilgisayara piyasasından bu sisteme alışık olan oyun üreticilerinin yabancı olmadığı bir sistemde high definition oyunların üretilebilmesine sebep olmuştur.

Piyasaya girdiği ilk yıldan itibaren PS3’ e karşı iyi bir rakip olabilen bu oyun konsolu, günümüzde çokça tercih edilen ve benzersiz keyifler sunan bir oyun konsoludur. Ülkemizde resmi satışı yapılmayan Xbox 360’ ın next generation oyun deneyimlerini yaşabilmek için en ucuz Xbox 360 fiyatlarını sunabilen web sitemizi ziyaret etmeniz gerekmektedir.

Xbox 360 en ucuz fiyatlar ile spot olarak web sitemiz üzerinden edinilebilir. Hazırlanmış olan özel kampanyalarımız ile ulaşabileceğiniz Xbox 360’ lar dışında tüm eski ve yeni Xbox oyunlarını da bulabileceğiniz web sitemiz, oyun dünyası ile ilgili geniş bir yelpazede ürün sunumu yapabilmektedir. en ucuz Xbox 360 fiyatlarıyla web sitemiz üzerinde, tüm oyun severlerin beğenisine sunulabilmektedir.

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.262 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.