AnasayfaElektronik Eşyalar › Tablet Deterjan Fonksiyonu Ve Bulaşık Makinası

Tablet Deterjan Fonksiyonu Ve Bulaşık Makinası

Bulaşık makinesi kullanarak dağ gibi birikmiş olan bulaşıklarınızı yıkarken çok zorlanmayacaksınız. Dağ gibi birikmiş olan bulaşıklarınızı kısa süre içinde yıkayan ve kurutan Beko bulaşık makinesi son yılların yeni buluşu olan tablet deterjan ile de uyumludur. Tablet deterjan fonksiyonu uyumu olan bu güzel bulaşık makinesi modeli ile artık her yemek sonrası bulaşıkların nasıl yıkanacağını düşünmeyeceksiniz.

Beko Bulaşık Makinesi Kullanırken İçiniz Rahat Edecek

Teknolojiden destek alınarak tasarlanmış olan bulaşık makinesi modellerinin bazı teknik ve genel özellikleri arasında; alt sepette katlanır teller,  kayar çatal kaşık sepeti, alt sepet tutamağı, biberon tutucu, üst sepet yükseklik ayarı, bardak teli, metal süzgeç vardır. Bunların yanı sıra birde; çok amaçlı servis sepeti vardır. A kurutma performansı, A yıkama performansı, A+ enerji performansı, 10 program sayısı, buton program seçimi özelliği kullandığınız bulaşık makinası modelinden rahatlıkla faydalanabilirsiniz. Bir butona basarak, hangi programı isterseniz bulaşıklarınız o program ile yıkanacaktır. Gösterge tipi geniş lcd özelliğindedir. Çocuk kilidi vardır. Elektronik program takip göstergesi vardır. Zaman programlama özelliği vardır. Kirlilik sensörü vardır. Su giriş bağlantıları vardır. Fanlı kurutma sistemi, 7 lt su tüketimi, 1.02 kWh enerji tüketimi, parlatıcı göstergesi, yoğun programı vardır. Bu özelliklere sahip olan bulaşık makinası modelleri oldukça estetiktir. Mutfağınızda beyaz renkli veya inox iz bırakmayan bir kaplamaya sahip olan bulaşık makinası kullanırken kendinize olan güveniniz artacaktır. Mutfağınızın modern görünümü de çok hoşunuza gidecektir.

Beko bulaşık makinası modellerinin en beğenilen özelliklerinden diğerleri ise; ekstra sessiz fonksiyonu, ekstra hijyen programı, hassas program, tuz göstergesi, ekstra kurutma fonksiyonu, karma program, otomatik programı olmasıdır. Ayrıntılı bilgi için http://www.beko.com.tr/bulasik-makinesi.html adresini ziyaret edebilirsiniz.

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

16.831 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.