AnasayfaElektronik Eşyalar › Xbox 360’ a Oyun severlerden Tam Not ve fiyatları

Xbox 360’ a Oyun severlerden Tam Not ve fiyatları

Microsoft’ un Sony’ nin Playstation oyun konsolları ile hakim olduğu piyasada rekabet etmek üzere tasarladığı Xbox 360 oyun konsolu, 2005 yılında piyasa sürüldüğünde kendisinden beklenen performanstan çok daha fazlasını kullanıcılara sunabildi. DiretX benzeri bir sistem yapısına sahip olarak özellikle üretilen Xbox 360’ lar, bu sayede Playstation 3’ e göre çok daha yüksek grafik özellikleri kazanmış oldu.

Bu sistem sayesinde oyun yazılımları üreticileri tarafından tüm kaynakları kullanılabilerek üstün grafik özelliklerine sahip oyunlar programlayabilmelerine olanak sağlayan Xbox 360, sürekli güncel ve üst versiyon oyunların da geliştirilebilmesi sayesinde, kullanıcıların gözdesi haline geldi. Henüz Playstation’ ın satış rakamlarına ulaşamamış olsa da benzersiz oyun deneyimleri sunabildiği bir gerçek.

Farklı Xbox 360 fiyat politikamızla, güçlü altyapımızın izin verdiği kampanyalar düzenleyen firmamızın web sitesinde Xbox 360 ile ilgili her türlü ürünü temin edebilirsiniz. Web sitemiz en uygun Xbox 360 fiyatları ile Türk oyun severlere nitelikli bir hizmet sunumu gerçekleştirmeyi sürdürmektedir.

Xbox 360 fiyatları rakipsiz oranda uygun olan sitemizi, tüm oyun severlerin mutlaka ziyaret etmesini öneriyoruz.

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.262 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.