AnasayfaFacebook › Facebook Görüntülü Konuşma Programı

Facebook Görüntülü Konuşma Programı

Facebook görüntülü konuşma programı sayesinde sizlerde facebook’da ki arkadaşlarınız ile görüntülü sohbet edebilirsiniz. Bilindiği gibi facebook yeni bir uygulama ile karşımıza çıkmıştı. Bu sebeple herkes facebook’da görüntülü konuşma programını aramakta. Bizlerde sizlere bir güzellik yapıp bu programı nereden edineceğinizi bilgilendirmek istedik. 

https://www.facebook.com/videocalling sayfasına girerek öncelikle görüntülü arama servisini aktive ediyorsunuz. Ardından da görüntülü arama ile konuşmak istediğiniz kişinin sohbet penceresini açın. Sayfanız açıldıktan sonra pencerenin sağ üst kısmında bulunan video işaretine tıklayın ilk aramada karşınıza çıkacak olan eklentiyi bilgisayarınıza kurun ve görüntülü aramaya başlayın.

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.224 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.