AnasayfaFacebook › Facebook Otomatik Video Oynatma Nasıl Kapatılır?

Facebook Otomatik Video Oynatma Nasıl Kapatılır?

Facebook, dünyanın en büyük sosyal ağı ve dünyanın en çok ziyaret edilen ilk sitelerinden. Facebook çılgınlığı her geçen gün artarken istenmeyen özelliklerde malesef karşımıza çıkıyor. Dünya genelinde milyonları bulan kullanıcı sayısı ile şuanda dünyanın en çok kazanan şirketi konumunda. Facebook, kurulduğu günden bu güne kadar artan gelir grafiğini hala daha arttırmaya devam ediyor. Ancak kullanıcıların bazı kesimleri ise memnun olmadıkları bir kaç özelliğini her zaman dile getiriyor. Onlardan bir tanesi de Facebook otomatik video oynatma özelliği. Bu özellik nasıl kapatılır şimdi sizlere onun açıklamasını yapacağız.

Facebook Video Oynatma Özelliği Kapatma

facebook-video-özelliği

Öncelikle hesabınıza giriş yaptıktan sonra sağ üst köşede ayarlar var. Oraya girin. Girdikten sonra sol tarafta ” Videolar ” bölümü var hemen oraya girin. Daha sonra Açık ve Kapalı bölümleri karşınıza gelecek. Açık ise Kapat deyin ve artık videolar otomatik olarak açılmayacak. Bu kadar basit bu işlem.

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.263 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.