AnasayfaFacebook › Facebook Sayfa Takipçisi Arttırma

Facebook Sayfa Takipçisi Arttırma

Son yıllarda Facebook‘a hemen hemen herkes girip çıkmaya başladı, öyle ki tüm dünyada 950 milyondan fazla kayıtlı üyeye yaklaşıp 1 milyara yaklaşmış durumda. İnsanlar böyle kalabalık Sosyal paylaşım sitelerini kullanarak kendilerine fan sayfaları, internet sitesi sayfaları vb. gibi sayfaları açarak  hem popülerliklerini arttırıyorlar,hemde bu sayfalar üzerinden reklamlar sayesinde para kazanabiliyorlar.

Sayfalardan birşeyler elde edebilmek için sayfa takipçilerinizin olması gerekli, bu yazımızda Facebook Sayfa Takipçi Sayınızı Nasıl Arttırırım? sorusunun cevabını vereceğiz.

1-Facebook‘ta çok aktif bir kişi iseniz sayfalarınızı güncel tutmanız sizin için çok iyi olacaktır,yada aktif değilseniz aktif olan bir arkadaşınızı yönetici yapabilirsiniz.

2-Sayfalarınızda güncel videolar vb. gibi şeyleri paylaşarak sayfanzı tanıtabilirsiniz.

3-Sayfanızı arkadaşlarınıza önerin,onlarında arkadaşlarınıza önermesini söyleyin ve sahte kız hesapları açarak önce kendinize 4-5 bin arkadaş ekleyip sayfanızı onlara önerin.

4-Sayfanızdaki aynı alanda yayın yapan sayfalara reklam verip sayfanızı tanıtabilirsiniz.

Yazar : -EagLe-

Blogesinti ~ Teknoloji haberleri,Güncel blog,Sinema haberleri ve bir çok konudan haberiniz olacağınız bir güncel blogdur.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

16.843 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.