AnasayfaFacebook › Facebook sohbette görüldü ifadesini nasıl gizlerim?

Facebook sohbette görüldü ifadesini nasıl gizlerim?

Facebook’un kullanıcılarına sunduğu yeni bir uygulama da sohbet panelinde mesajın okunduğuna dair “görüldü” ifadesidir. Bu ifade arkadaşınıza yolladığınız yazının karşı tarafın okuduğunu göstermekte. Dolayısıyla bile bile cevap vermediğini anlayabiliyorsunuz. Bu ifade küçük bir işlemle gizlenebiliyor. Yani siz okusanız bile karşı tarafta “görüldü” ifadesi çıkmıyor. Bu nasıl oluyor, bu makalede bunu anlatacağım.

                Küçük bir Chrome eklentisi olan UnSeen ile bu ifade kaldırılabiliyor. Bu eklenti Chrome’un mağazasında mevcut. Oradan tedarik edebilirsiniz.

                Bu eklentiyi indirip kurduğunuzda Facebook sohbette “göründü” yazısını karşı tarafın görmesini engelleyebilirsiniz. Bu özellikle konuşmak istemediğiniz biri olduğunda işe yarayacak bir eklenti. Mesajı okusanız dahi karşı taraf sizin okuduğunuzu bilemeyecektir. Facebook giriş ile

sayfanıza girersiniz yada facebook kaydol ile yeni bir kullanıcı açarak işlemlerin testlerini yapabilirsiniz ..

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

16.520 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.