AnasayfaFacebook › Facebook Sorry, something went wrong hatası

Facebook Sorry, something went wrong hatası

Facebook’un son günlerde aldığı hatalardan bir tanesi. Son günlerde Facebook’a erişim sağlanamıyor. Bunun sebebi ise Facebook’un yeni bir proje ile gelmesi. Yaklaşık olarak 1 haftadır Facebook’da oluşan bir problem, Facebook kullanıcılarının canını sıkmaya başladı. Facebook ‘ a girmek isteyenler ” Sorry, something went wrong. ” hatası ile karşı karşıya kalıyor. Problemin nereden kaynaklandığına dair henüz bir açıklama gelmezken sunucularda meydana gelen bir problemin olduğunu söylemek mümkün. Facebook’a giremiyorum araması bu saatlerde popüler oldu. 

 

Facebook’a erişim sağlanamaması son günlerde en çok merak edilen sebeplerden oldu. Facebook’a giremiyorum. Facebook açılmıyor gibi sorunlarda Google’da aratılan kelimelerden. İlerleyen günlerde Facebook’un bu hatası düzeltilmesi bekleniyor.

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.262 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.