AnasayfaFacebook › Facebook Telefon Numarası Gizleme

Facebook Telefon Numarası Gizleme

Hemen hemen herkesin şuanda Facebook’u bulunuyor. İstediğimiz her kişiyi yada merak ettiğimiz, ayrıldığımız sevgilinin vs vs uzatabiliriz. Herkesin Facebook’u rahatlık ile bulunuyor ve resimlerine bakabiliyoruz. Tabi bunları istemeyen kullanıcılar ne yapacak? Mesela Facebook telefon numarası gizleme olayına girebilirler. Sizde bana tanıdıklarım dışından Facebook’uma ulaşmasın diyorsanız bu yazıyı okumanıza tavsiye ediyorum.

Dünya’da üzerinde çok kullanılan ve popüler olan sosyal ağlardan Facebook ,üyelik doğrulama yada güvenlik için sizde cep telefonu isteyerek çalınan şifreler içinde sizde doğrulamak için cep telefonu isteyebilir.

Bu numarayı girdiğinizde Doğru ayarların yapılmadığında Profilinizde bile mobil numaranız görüne bilir, buda vermek istemediğiniz yada bir başkasının görmesi demektir.

Peki Facebook kullananlar için Mobil numaranızı nasıl gizleyebilirsiniz. ?

Facebook adımıza girip, Hakkında bölümüne giriyoruz. Bkz: https://www.facebook.com/isminiz/about

Daha sonra İletişim Bilgileri ve Temel Bilgiler sekmesine giriyoruz. Oradan telefon numaramı kaldır diyebilirsiniz ve bir daha sizi telefon numarası ile kimse bulamaz 🙂 anca adınız ile aratıp bulabilirler.

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.263 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.