AnasayfaFacebook › Facebook’ta Fotoğraflarınıza Kimler Bakmış

Facebook’ta Fotoğraflarınıza Kimler Bakmış

He gün milyonlarca kullanıcısı olan ve tüm dünya’da olduğu kadar türkiye’de de Milyonlarca üyesi bulunan Facebook  şimdilerde yeni bir özellik geliştirmeye  çalışıyor. Zaman tüneli çıkışı ile biraz da olsa kullanıcılarını kızdıran Facebook kaybolan bu imajını yeni çıkaracağı Fotoğraflara kimler bakmış uygulaması ile kazanmaya çalışıyor. Zaman tünelinden sonra Facebook bir dizi değişikliğe kitti, öyle ki geçen aylarda yeni bir özellik daha çıkmıştı, gönderilen mesajların karşı taraftan okunup okunmadığı gibi ve Sayfa sahiplerinin gönderilerinin görüntülenip,görüntülenmediği gibi. Şimdilerde ise kişiler profil resimlerindeki fotoğraflara kimlerin bakabildiğini öğrenebileceğini yeni bir özellik deneniyor ve çıkması an meselesi diyebiliriz.

Daha önceleri bir dizi profilinize kimler bakmış gibisinden uygulamalar çıksa da  pek sağlıklı olmadıkları anlaşıldıklarında ortalardan kayboldu ve Facebook artık bu işleri kendisi yapmaya başlayarak kullanıcılarını site içerisinde daha aktif olmaya teşvik ediyor.

Bu uygulama ile fotoğraflara kimlerin hangi saatte baktığı görülebilecek.

İşte yanda görüldüğü üzere yeni özelliğin ilk aşaması böyle olacak gibi.

Yazar : -EagLe-

Blogesinti ~ Teknoloji haberleri,Güncel blog,Sinema haberleri ve bir çok konudan haberiniz olacağınız bir güncel blogdur.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

16.828 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.